gabrynia - komentarze


Ale się cieszę,że będę miała chomikaA jednak marzenia się spełniająJestem taka szczęśliwa.Dzisiaj cały dzień buszowałam po internecie i czytałam o chomikach np:gdzie i jak kupować,co ile myć klatkę itp.Ile radości może sprawić takie małe zwierzątkoMama jest kochana,najpierw nie chciała nawet słyszeć o chomiku,a tu masz zgodziła sięNie mogę się doczekać,kiedy go sobie kupię.Ale nie wiem jakie dać jej imię.Może Gwiazdka,Milusia lub Koniczynka.Ojejej,prawie bym zapomniała Wam powiedzieć,źe byłam dzisiaj w sklepie zoologicznym i patrzyłam na klatki i wiecie,że klatka z wyposażeniem,czyli kołowrotkiem,miseczkami i domkiem kosztuje tylko 37zł ?!Super,no nie?I

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
28.04.2006 :: 19:53 :: bue3.internetdsl.tpnet.pl

zozolek

ja mialam chomika ale mi zdech bo to bylo rok temu i mialam 7 lat niewiedzialam jak sie nim opiekowac ale teraz wiem
13.08.2005 :: 19:56 :: drw132.neoplus.adsl.tpnet.pl

moootyl

masz ode mnie G O R Ą C E POZDROWIENIA Z BUZIAKIEM :*
13.08.2005 :: 19:25 :: dgg198.neoplus.adsl.tpnet.pl

sosi14

Hejka!!!!
Fajny blogasek a to zdjecie tego chomiczka rozkoszne!!!! I swietna manga interesjuesz sie mangami???? Ja je kiedys rysowałam teraz od czasu doi czasu tez miałam takie kartki i tam było napisane jak naezy je rysowac ale mi sie znudziło.Wpadni na mojego bloga papa!!!!
13.08.2005 :: 18:09 :: dbf147.neoplus.adsl.tpnet.pl

anulas

Hejka !!! To znowu ja . Jesteś koffana bo nauczyłaś mnie dodawania foto. Może cie wykorzystuję, ale proszę byś nauczyła mnie również dodawania linków bo tesh mi jakoś nie wychodzi...heh siara ale co, pierwszy raz mam bloga na www.talk.pl
13.08.2005 :: 17:41 :: drw132.neoplus.adsl.tpnet.pl

moootyl

dzieki za komcia. Pozdro dla gabryniiiii :]
13.08.2005 :: 17:03 :: drw132.neoplus.adsl.tpnet.pl

moootyl.talk.pl

fajnie masz. Ja bym nazwała ją lub jego [ jesli dzi. ] to milusia [ a jesli chł.] to ... nie wiem ;] ja też kiedys miałam : 6 myszek. 3 myszoskoczki + małe . A mam psa : alaskana malamuta i kota persa ;] fajnie jest mieć jakieś zwierzątko!

13.08.2005 :: 14:14 :: cr2.internetdsl.tpnet.pl

kredka

a dziekuje...Twoj tez jest fajny...podoba mi sie ten szablonik ... musze sobie kupc tez jakies buty...bo bez kitu inne mi sie znudzily ...
13.08.2005 :: 13:52 :: cr2.internetdsl.tpnet.pl

kredka

oj zaleszy jakie marzenia ...hmm no wiesz...ja wychodze z psem...wiecej niz wszyscy ale nikt tego nie docenia...jestem na..hmm posylki..pieskowi sie zachce to ida do mnie...tak bylo, jest i bedzie...no ale moze za dwa lata to sie zmieni...mam taka nadziej...
13.08.2005 :: 11:21 :: cr2.internetdsl.tpnet.pl

kredka

Ciesze sie, ze Twoje marzenie sie spelnilo...ja chciala bym miec pieska..malego..yorka...ale mama sie na bank nie zogdzi, bo juz sa problemy z psem ktorego juz mamy...ah dzieki niunka, ze wpadlas ...pozdrawiam
13.08.2005 :: 08:29 :: masakrada.udn.pl

gunsiorka

chomik fajne zwierze tylko niestety za krotko zyje pozdrawiam
12.08.2005 :: 22:56 :: ip-81-15-216-19.unregistered.net.telenergo.pl

ChMooRka

thx za odwiedziny i wpisik pozdroffka :)
12.08.2005 :: 21:12 :: apn171.neoplus.adsl.tpnet.pl

Angel

Zachęcam do udziału w konkursie na naj bloga na www.nic-godnego-uwagi.blog.onet.pl
Talk.pl :: Wróć